Gezuar Viti i Ri 2016

2016

Te nderuar koleg doktor dhe bashkepunetor shendetesor;

Te gjitheve Ju Uroj Vitin Ri, me plot shendet,lumturi dhe suksese ne te gjithe segmentet e jetes.

Doktor te kenaqur ,paciente te kenaqur.

Te gjithe per nje ,nje per te gjithe.

Qe ti realizojme kerkesat tona per gjendje me te mire,duhet te jemi te bashkuar qe te gjithe.

Deshirojme vitin e ardhshem qe te kemi me teper kohe per ngritjen tone profesionale,dhe perpjekja yne te ndikoje ne
permirsimin e sistemit shendetesor.

Me respekt
Dr Lilija Colakova Dervishova
Kryetare e SHMPRM

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари