Распоред за саботни дежурства – Бит Пазар – 02.01.2016 – 25.06.2016 – Корегиран

Почитувани,

На следниот линк можете да го превземете корегираниот распоред за саботни дежурства за Поликлиника Бит Пазар за период 02.01.2016 – 25.06.2016.

Распоред-на-саботни-дежурства-Бит-Пазар-02-01-25-06-2016

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари