Потреба од двајца доктори по општа медицина

Приватна ординација од Скопје има потреба од:

Доктор по општа медицина, со работно искуство со деца и возрасни (2 извршители). Плата и услови за работа солидни.

Тел за контакт: 078 211 591

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари