Измени и дополнувања на ЗЗЗ

Почитувани колеги,

На следниот линк можете да ги превземете измените и дополнувањата на ЗЗЗ како материјал кој е доставен до Собрание на РМ.

ЗЗЗ Декември 2015

Со почит
Др Лили

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари