Соопштение бр.9

Предложени гинеколози за комисијата за IVF.

За месец август

Д-р. Снежана Перкова – Велес

Д-р. Снежана Панговска – Скопје

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари