Јавна расправа за законот за лекови

Почитувани колеги,

На следниот линк можете да ја превземете информацијата дека на 25.12.2013 ќе се одржи јавната расправа за законот за лекови. Јавната расправа ќе се одржи на Фармацевтски факултет во 12:30 часот во Амфитеатар 3.

Zakon za lekovi izmeni za javna rasprava

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари