Работилница Дебар – 03.07.2024

Почитувани колеги,

На ден 03.07.2024 со почеток од 17:00 часот во просториите на Општа болница Дебар ќе се одржи работилница на тема Ургентни состојби во ПЗЗ.

Пријавување на следниот линк: http://zplrm.azurewebsites.net/

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари