Известување за работилници Скопје 2024

Почитувани колеги,

Од 13.04.2024 започнуваат работилниците за колегите од Скопје за 2024 година. Пријавувањето е на следниот линк: http://zplrm.azurewebsites.net/

Со почит,

ЗПЛРМ

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари