Потреба за доктор по општа медицина и медицинска сестра

Почитувани,

ПЗУ Гинеко Медикус има потреба за вработување на доктор по општа медицина и медицинска сестра.

Огласот можете да го превземете на следниот документ:

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари