Прифатени измени во ЗЗЗ за дополнителна дејност

Почитувани колеги,

Денес, на ден 28.11.2023 год поминаа измените во ЗЗЗ за дополнителна дејност на комисија за здравство во Собрание!!!

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари