Работилница Кочани

Почитувани колеги,

Работилницата за Кочани која што е планирана за 13.10.2023, се презакажува за 10.11.2023 со почеток од 15:00 часот во Хотел City Inn.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари