Работилници Гостивар

Почитувани колеги,

На ден 11.11.2023 со почеток од 13:00 и 15:00 часот во Гостивар ќе се одржат две работилници на теми Астма и ХОББ и Ацхајмер. Локацијата на одржување е Мотел Игнација Гостивар.

Пријавување на следниот линк:

http://zplrm.azurewebsites.net/

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари