Соопштение за работилници – Скопје

Почитувани колеги,

На следниот линк можете да го превземете соопштението за работилниците за Скопје планирани до крајот на оваа година.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари