Гостување на ТВ Алфа во емисија За или против

Почитувани колеги,

На ден 13.09.2023, Претседателот на ЗПЛРМ, Др Лилија Чолакова Дервишова учествуваше во емицијата За или против на ТВ Алфа, заедно со Професор Др Никола Пановски.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари