Работен состанок со министерот за здравство

Почитувани колеги,

Денес се реализираше работен состанок со новиот Министер Др Фатмир Меџити.

Разговаравме за ЗЗЗ и за режим за лекови и начин на пропишување.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари