Одржани работилници – Гостивар

Почитувани колеги,

На ден 06.05.2023 во Гостивар се одржаа двете работилници на теми Астма и ХОББ и Алцхајмер.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари