Среќен 8-ми Март

Почитувани колешки,

Управниот одбор на ЗПЛРМ Ви го честита меѓународниот ден на жената 8-ми Март.

Со почит

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари