Потреба од доктори по општа медицина

Почотувани,

Потребни се доктори по општа медицина за вработување на неопределно време во ординации во Центар и Ѓорче Петров. Тел за контакт: 075 248 883 Емаил: dr.ruza@yahoo.com

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари