Гостување во емисија Ваш Термин на ТВ Сонце

Почитувани колеги,

На ден 28.11.2022, Претседателот на ЗПЛРМ, Д-р. Лилија Чолакова – Дервишова гостуваше во емисијата Ваш Термин на ТВ Сонце на тема – Проблеми во приватно здравство и актуелна состојба со сезонски настинки и вирози.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари