Потреба од доктор по општа медицина – ПЗУ Кордис

Почитувани,

ПЗУ Кордис има потреба од доктор со положен државен испит за вработување на неопределено време. Услови за работа одлични. Компетитивни примања. Контакт телефон: 070 227 970, Иван.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари