Работилници Битола

Почитувани колеги,

На ден 19.11.2022 (сабота) со почеток од 10:00 часот во просториите на старечки дом „Дом Софија“ – Битола по втор пат ќе се одржар работилниците за оваа година за оние колеги кои не можеа да присуствуваат првиот пат.

Пријавување на следниот линк: http://zplrm.azurewebsites.net/

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари