Одржана работилница – Гевгелија

Почитувани колеги,

На ден 26.04.2022 во Гевгелија се одржа првата работилница на тема Хемостатски пореметувања.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари