Работилници Кавадарци – 29.12.2021

Почитувани колеги,

Ве информираме дека на ден 29.12.2021 во Кавадарци во просториите на Црвен Крст Кавадарци со почеток од 14:00 часот ќе се одржат работилници на теми Корона Вирус 2021 и Психофизички развој на доенче.

Пријавување на следниот линк: http://zplrm.azurewebsites.net/

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари