Одржани работилници – Кавадарци

Почитувани колеги,

На 15.12.2021 и 17.12.2021 во Кавадарци се одржаа работилници на теми Коронавирус 2021 и псхофизички развој на доенче.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари