Работилници Тетово

Почитувани колеги,

На ден 21.12.2021 со почеток од 15:00 часот во просториите на управната зграда на старата стоковна куќа на плоштад Тетово (влез од кај ЕВН), ќе се одржат две работилници на теми Корона вирус 2021 и Психофизички развој на доенче.

Пријавување на следниот линк: http://zplrm.azurewebsites.net/

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари