Честит Курбан Бајрам!

Почитувани колеги,

Претседателот на ЗПЛРМ на сите колеги од муслиманска вероисповест им го честита големиот празник Курбан Бајрам!

Со почит,

Претседател на ЗПЛРМ
Др. Лилија Чолакова Дервишова

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари