ШТО НЕ Е ЈАСНО? НАПЛИВ НА МАЛИГНИТЕТИ-УПЛАШЕНИ ОД КОРОНАТА, ГРАЃАНИТЕ ЗАБОРАВИЈА НА ДРУГИТЕ БОЛЕСТИ

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари