Среќни Велигденски Празници!

На сите колеги и колешки, наши соработници кои го празнуваат Велигден, Управниот Одбор на ЗПЛРМ Ви посакува среќни Велигденски празници, исполнети со радост, среќа и благосостојба во Вашите домови !!!Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари