Честит Велигден!

Почитувани пријатели, пациенти и соработници,
На сите Ви посакувам среќни Велигденски празници, добро здравје,благосостојба во домот и мир во душата!


Да ја зачуваме традицијата, почитта и љубовта едни кон други!


За многу години нека е Велигден!

Со почит,

Претседател на ЗПЛРМ

Др Лилија Чолакова – Дервишова


Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари