Потреба од доктор – Горно Јаболчиште

Почитувани колеги, Др Нафи Дурмиши од Горно Јаболчиште бара доктор за втора смена и нуди плата 30000 денари.Па млади доктори повелете…

Контакт телефон 071928097

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари