Работилница Струмица – 18.04.2019

Почитувани колеги,

На ден 18.04.2019 со почеток од 13:30 во КМЕ Центар Струмица ќе се одржи работилница на тема Имунизација.

Пријавување на следниот линк: http://zplrm.azurewebsites.net/

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари