Потреба од доктор по општа медицина – Скопје

Приватна ординација од Скопје има потреба од: 

Доктор по општа медицина со или без работно искуство на неопределено време.Услови за работа солидни. Заинтересираните кандидати да испратат CV на следната електронска адреса: 

re-vita@hotmail.com или да не контактираат на тел. 078/211-591.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари