Работилница Струмица 27.03.2019

Почитувани колеги,

На ден 27.03.2019 година во просториите на КМЕ Струмица со почеток во 13 и 30 ќе се одржи работилница за Алцхајмер. Пријавување на следниот линк: http://zplrm.azurewebsites.net/

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари