Честит 8-ми Март!

Почитувани колешки ,пријатели ,здравствени соработници

Жената е столбот на основната клетка на секое друштво а тоа е бракот.Вие сте двигателите во Вашите семејства.Вие сте Мајки,трудбенички и домаќинки,Вие сте три во едно.Светот не би бил овака прекрасен без Вас и Вашата природна внатрешна и надворешна убавина.

Имајте убав ден и секој ден да Ви е 8 Март.

Со почит

Претседател на ЗПЛРМ

Др Лилија Чолакова Дервишова   

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари