Одржана работилница – Свети Николе

Почитувани колеги,

На ден 20.02.2019 во Свети Николе се одржа работилница на тема Вилсонова болест. Учество зедоа сите матични доктори и колеги од Здравствен дом Свети Николе.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари