Работилница – Дојран 21.03.2019

Почитувани колеги,

На ден 21.03.2019 со почеток од 15:00 часот во Алкалоид, Стар Дојран ќе се одржи работилница на тема Бурноут синдром.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари