Работилници – Кавадарци 28.12.2018

Почитувани колеги,

На ден 28.12.2018 со почеток од 12:00 во просториите на Црвен Крст Кавадарци ќе се одржат работилници на теми Акутен панкреатит, Хеликобактер пилори и Дивертикулоза.

Пријавување на следниот линк: http://zplrm.azurewebsites.net/

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари