Соопштение за нов рок за поднесување барања за анекси за продолжување на договорите

Почитувани колеги,

на следниот линк можете да го превземете денешното соопштение од ФЗОМ.

Soopstenie 11_12_2018

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари