Рокот за поднесување на барање за Анекс договори е продолжен

Почитувани колеги,

ФЗОМ го продолжи рокот за поднесување на барање за Анекс договори за следната година до 25 декември. За поднесување на електронско барање на веб порталот на ФЗОМ не Ви треба токен. Токен ќе треба само за потпишување на брањето.

Со почит Др Лили

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари