Соопштение за матични доктори од Скопје

Ги молам сите матични и други приватни доктори кои немаат нарачано токен од Скопје да во најкраток можен рок ми испратат по е-маил порака за да знаеме колкава е бројката на токени кои се потребни за добивање на пониска цена.

За други информации Др. Љупчо е-маил gineko2000@gmail.com
Dr.Љубомир Стефановски

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари