Сочувство

Сочувство до фамилијата!
Почина уште еден матичен доктор на работно место!
И додека нашите барања некој ги држи во фиока а ни кажува дека се во собраниска процедура – ќе останат сестра и друг колега на улица.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари