Работилница Дебар 28.09.2018

Почитувани колеги,

На ден 28.09.2018 со почеток од 16:00 часот во просториите на дирекцијата на поранешниот здравствен дом Дебар ќе се одржи работилница на тема Акутен панкреатит.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари