Известување за работилници – Тетово

Почитувани колеги,

Предавањата од 21.09.2018, петок во Тетово
– Мелагнома Малигнум
– Идентификување и пријавување на несакани реакции од употреба на фармацевтски производи

се презакажуваат и ќе се одржат во рамките на есенската средба на докторите на 25.09.2018 година, вторник во ресторан „Дриада“ со почеток во 18:30 часот

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари