Информација за капитационен бод

Почитувани колеги,

Министерот вети дека за две недели ќе има повторна средба на која ќе се прават математики за процентот на покачување на капитациониот бод.

Со почит Др Лили

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари