Честит празник Успение на Пресвета Богородица

Почитувани колеги, пријатели и наши соработници,

Управниот одбор на ЗПЛРМ посакува многу здравје, радост, благосостојба во Вашите домови – честитки по повод празникот Успение на Пресвета Богородица на сите кои што го празнуваат.

Со почит
Управен одбор на ЗПЛРМ

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари