Работилница Дебар 08.06.2018

Почитувани колеги,

На ден 08.06.2018 (петок) со почеток од 16:00 во просториите на Здравствен дом Дебар ќе се одржи работилница на тема Хеликобактер пилори.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари