Одржана работилница – Штип

Почитувани колеги,

На ден 1.06.2018 во Штип се одржа работилница на тема Несакани дејства на лекови и начин на нивно пријавување.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари