Симпозиум Дом на АРМ

Почитувани колеги,

Ве известуваме дека на ден 22.10.2010 година во 15:30 часот, сала 4 во Домот на АРМ – Скопје, ќе се одржи Симпозиум за лекари во организација на Македонско Лекарско Друштво.

Програмата може да се симне од следниов линк:Programa

www.mld.org.mk

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари