Потреба од доктор по општа медицина – Јурумлери

ПЗУ Кордис 1, Јурумлери бара лекар по општа медицина со работно искуство на неопределено време, со одлични услови за работа. Контакт тел: 070 227 970 – Иван

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари