Работилница Гевгелија – 15.05.2018

Почитувани колеги,

На ден 15.05.2018 ќе се одржи работилница на тема Хеликобактер пилори во Здравствен Дом Гевгелија со почеток од 18:00 часот.

Пријавување на следниот линк: http://zplrm.azurewebsites.net/

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари